036/853-444 ss.stolac@tel.net.ba
Učenici 3. razreda gimnazije osvojli prvo mjesto na natječaju “Od Disokura do zvijezda”
U sklopu projekta Antika Hercegovine, u pokroviteljstvu Udruge Vedrina, Mostar, održan je natječaj pod nazivom “Od Dioskura do zvijezda”. Učenici 3.gimnazije Katarina Bošković, Juraj Previšić i Antonela Papac sudjelovali su poslavši savršen rad, koji se sastoji od 3 grafička vizuala te popratnog teksta na hrvatskom i engleskom jeziku. Učenice 2. gimnazije Katarina Antunović i Lana Papac izradile su prekrasne likovne radove, spojivši grčku antiku, astronomiju i svoju kreativnost.

12. listopada, održana je svečanost u Mostaru i Ravnom te su dodijeljene nagrade najboljim natjecateljima. Pobjednici natječaja u moru prekrasnih radova su upravo učenici 3.gimnazije. Naša škola je tako još jednom pokazala svoj natjecateljski duh, želju i volju za radom. Katarini A. i Lani čestitamo na sudjelovanju, a Antoneli, Juraju i Katarini B. na pobjedi te se nadamo kako će i nastavak školske godine biti ispunjen raznim natjecanjima na kojima će naši učenici pokazivati svoje znanje i kreativnost.