036/853-404 ss.stolac@tel.net.ba
Naši učenici sudjelovali na SMART FEST-u

U organizaciji Udruge građana „Inicijativa“ Stolac održan je prvi kulturno-glazbeni festival SMART FEST u Stocu. Stolac Music and Arts festival održan je 3. i 4. lipnja ove godine kao spoj kulture i glazbe, koji je svim zainteresiranim ponudio međusobnu interakciju, sudjelovanje i uključivanje u različite sadržaje. Učenici naše škole sudjelovali su na Street art radionici koja se održala prvoga dana SMART FEST-a.

S ciljem promoviranja ulične umjetnosti i oživljavanja javnih prostora grada, naši učenici su zajedno sa stručnim suradnikom Street Arts Festivala iz Mostara obojali zid na zgradi Suda, pored zgrade Općine u Stocu.

Zajedničko druženje, smijeh i kistovi u ruci oživjeli su grad na Bregavi  i tako doprinijeli početku stvaranja urbane kulture i u gradu Stocu. S nadom da je ovo tek prvi u nizu grafita koji će uljepšavati ulice Stoca čestitamo organizatorima festivala na promoviranju ulične umjetnosti i u našem gradu.