036/853-444 ss.stolac@tel.net.ba
Naši učenici osvojili dvije nagrade sklopu projekta “Mladi ambasadori nauke”

Učenici naše škole sudjelovali su u projektu “Mladi ambasadori nauke” u organizaciji Društva za medicinski i biološki inžinjering u Bosni i Hercegovini. Cilj projekta je približiti znanost mladim ljudima pružajući im osnovno razumijevanje procesa znanstvenog istraživanja, stjecanje vještina potrebnih za pisanje znanstvenih radova, apliciranja na projekte te prikupljanje sredstava za inovativne ideje.

Završni, središnji skup Mladih ambasadora nauke održao se 5.12. 2023.godine u Europe House u Sarajevu, gdje su učenici Srednje škole Stolac sudjelovali sa četiri projekta: “Učionica na otvorenom”, “Sportska osvještenost mladih”, “Green Vision” i “Zeleni krov”.

Ponovno su naši učenici pokazali zavidno znanje i vještine, te tako osvojili:
1. mjesto za projekt Green Vision (Juraj Previšić, Antonela Papac, Katarina Bošković, Tea Šutalo)
2. mjesto za projekt Zeleni krov (Paola Papac, Martina Terkeš, Luka Pavlović, Lana Papac).

Čestitke našim učenicima na ostvarenim rezultatima!