036/853-404 ss.stolac@tel.net.ba
Naši učenici osvojili 2. mjesto na županijskom natjecanju engleskog jezika!!

Pravili smo plakat na temu : How to improve mental health of young people? – Parental Pressure. Ideje su, nakon prve, išle jedna za drugom. Ponosni smo na to što je sve na plakatu crtano rukom, bez lijepljenja isprintanih crteža!

Nakon puno vježbe i truda oko teksta, smišljanja kemijske reakcije – gdje su nam pomogle naše divne profesorice; mentorica Mirjana Brkić i Kristina Raspudić – konačno smo bili spremni

Bili smo 7. po redu, pa je iščekivanje trenutka nastupa bilo zamorno. Ali dok smo došli na red, sve smo odlično odradili.

Nakon svih nastupa, imali smo pripremljenu hranu; razna peciva i dosta kolača. Zahvaljujemo svim sponzorima na ručku!

Dok su napokon rekli ime naše škole bilo je puno, puno slavlja. Ponosna sam na nas: Antonelu Papac, Katarinu Kulaš, Mateja Marčića, Ivanu Bošković, Kristinu Kolgjeraj i sve druge što su nam pomagali. Bilo je predivno iskustvo! Čestitam kolegama i našoj profesorici na osvojenom drugom mjestu.

Katarina Kulaš, 3g2