036/853-404 ss.stolac@tel.net.ba
I ove godine naši učenici posjetili Norvešku

I ove godine, devetu godinu zaredom, naši učenici sudjelovali su u projektu razmjene učenika u Norveškoj. Razmjena je realizirana u razdoblju od od 02 .svibnja do 09. svibnja. Učenici su bili smješteni kod svojih domaćina, učenika škole u Lillehammeru. Tijekom sedmodnevnog posjeta učenici su vrijeme provodili u školi i Nansen Centru gdje su sudjelovali u nastavi.

Također, domaćini su organizirali razgledavanje samog grada uključujući brojne muzeje i ski centar. Jedan dan učenici su imali organizirani izlet u Oslo gdje su se odlično proveli. Uzvratni posjet norveških učenika je planiran za rujan ove godine kad će naši učenici i profesori organizirati njihov boravak u Stocu. Projekt razmjene su financirali Nansen Fredssenter i okrug Oppland.