036/853-444 ss.stolac@tel.net.ba
I naša škola se uključila u ekološku akciju “Let’s do it – milijun sadnica za jedan dan”

U želji da se probudi svijest kod mladih o održavanju našega okoliša, naša škola se želi uključiti u što više ekoloških akcija. Jedna od njih je i “Let’s do it”. Akcija se održala 27.10.2015. godine, a pored naših učenika iz “Učeničke udruge Srednje škole Stolac”, sudjelovale su još i Osnovna škola Stolac i Prva osnovna škola Stolac. Ovoga puta cilj nije bio čišćenje grada, već sadnja 100 sadnica na području brda iznad pravoslavne crkve.

Odaziv učenika je bio velik pa smo uz pomoć par profesora i pedagoga brzo odradili zadatak. Kao i svaki put do sada svi smo se zabavili i na kraju bili zadovoljni odrađenim poslom. Sada nam ne preostaje ništa drugo nego iščekivati rezultate odrađenog.

Josipa Bošković (2. gimnazije)