036/853-404 ss.stolac@tel.net.ba
Dani hrvatskoga jezika i natjecanje recitatora
Ove godine u našoj školi obilježeni su Dani hrvatskoga jezika. Kako to i priliči, organizirali smo natjecanje u pisanju lirskih pjesama kao i natjecanje recitatora. Pravo sudjelovanja imali su svi učenici naše škole. Pristigao je priličan broj učeničkih radova, gdje je prvo mjesto osvojila učenica Petra Bošković.

U natjecanju recitatora također je sudjelovao velik broj učenika. Konkurencija je bila jaka, pa su u odabiru najboljih presudile sitnice. Treće mjesto zauzeo je Krešimir Goluža učenik III. RTS. Drugo mjesto pripalo je Anđeli Jerinić učenici IV. g2. Našu školu na Županijskom natjecanju hrvatskoga jezika u Mostaru predstavljat će Gabrijela Džakula, učenica IV.g1. Čestitamo i zahvaljujemo pobjednicima, ali i svima koji su sudjelovali u natjecanju.